Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel


Lasy, łąki, Wisła
oraz śnieżyce, błoto i powodzie ;)

No i my ..

offlineerpatre blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Zobacz projekt GAMMA w IGN Projekt
82368 odwiedzin | wpisów: 81, komentarzy: 140, obserwuje: 8
 

Beyond Windows ..

autor: erpatre blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

 Hasło reklamowe producenta stolarki obiecuje więcej niż okna. Póki co montaż oceniam poprawnie, a nawet bardzo dobrze. Monterzy byli ok. dziesiątej a po 5.00 zakończyli robotę - 10 okien. Namęczyli się głownie z balkonowym patio - na szczęście mieli specjalne przyssawki do ciężkiego szkła, bo 3-szybowy element 1,5 x 2,35 m  trochę waży. 2 trapezowe okna na poddaszu też niemałe, a jak pisałem schody nie pomagają w transporcie.

          mojabudowa.pl - blog budowlany     mojabudowa.pl - blog budowlany     mojabudowa.pl - blog budowlany

  Wszystkie okna maja listwę podparapetową, kliny są pod narożnikami i słupkami, a montaż na kotwy (części stałe okien ) oraz dyble ( skrzydła ). Piony chyba są ,w każdym razie licują się z murem  - więc ew. ściana krzywa jest .. Piana w miarę równo i tyle ile trzeba.  Więcej zdjęć w galerii.

                mojabudowa.pl - blog budowlany         mojabudowa.pl - blog budowlany

Wydaję się , że firmowy montaż ekipy producenta trzeba ocenić na  blog budowlany - mojabudowa.pl . Dokładny sprawdzian profili i szkła niestety obecnie utrudniony - brudne szyby, oklejone ochronną taśmą profile oraz zimno brr ..

Aha - zamontowaliśmy siłami własnymi oddrzwia do kotłowni.  Tzw. `second hand` ale to jeszcze przedwojenna stolarka - takich się już dziś nie robi ..

                                                mojabudowa.pl - blog budowlany


Komentarze (5)
Tytuł: :)
autor:gamma2 dodano: 2009-02-20 | 20:25:02
gratulujemy stanu zamknietego - super :) teraz to już z górki. Zastanawialiście się jak będziecie myć ten element trójkątny (okno na poddaszu) bo chyba nie jest otwieralny?
Tytuł: Dzięki
autor:erpatre dodano: 2009-02-23 | 00:25:33
2-ka, dzięki :). Z górki to raczej jeszcze nie ale jesteśmy zadowoleni ofkorz.
Co do mycia tych dwóch trójkątnych fixów na poddaszu, to te 2 razy w roku jakoś go chlapnę karszerem albo przelecę szmatą na teleskopowej wędce ..
Tytuł: WITAM
autor:Andrzej - retro 2 dodano: 2009-02-23 | 18:29:44
WIATM,
okna super, a z tego co piszesz to już niedługo ocieplenie - i juz bedzie z górki. Będę trzymał kciuki żebyś zmieścił się w 167 000 zł, ale z doświadczenia wiem, że to nie będzie łatwe. Ja też mam pewien reżim cenowy i jak na razie zrezygnowałem z solarów, rekuperatora i coś mi się zdaje że żona dłuuugo bedzie czekała na kuchnie. co prawda grozi że nie będzie obiadów - ale na jakąś kuchenke dwu palnikowa może zostanie :)
Tytuł: Styropian
autor:Figurkam dodano: 2009-04-10 | 10:41:19
Gdzie kupowaliscie styropian termoorganiki? Mieszkam w okolicach Płocka i fachowcy polecają mi go. Wy na pewno zrobiliście rozeznanie na rynku - gdzie najtaniej. Pozdrawiam
Tytuł: Styropian TO (wełna też)
autor:erpatre dodano: 2009-04-14 | 21:22:55
Zakupy materiałów ociepleniowych i wszelkich dupereli do ich montażu robię w ... UWAGA mała REKLAMA: Kabex-ie na Gwardii Ludowej. Obsługa w porządku, ceny czy najtańsze w kazdym produkcie nie wiem - dla mnie globalnie konkurencyjne.

Dostawa płyt k-g wprost do pokoju ..

autor: erpatre blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Pomysł teścia blog budowlany - mojabudowa.pl  oraz sprawny operator HDS-a ( odpowiednio zmotywowany ) pozwoliły zaoszczędzić trochę czasu i energii podczas dostawy karton-gipsów na poddasze.

Schody są ok ale do wnoszenia takich gabarytów nie zachęcają, poza tym skoro można prościej. Miałem nawet o 100,- zł tańsze oferty zakupu płyt ale albo bez `dźwigu` albo jakieś problemy już w hurtowni widzieli.  Fotki dla zainteresowanych (jakość komórkowa):

     mojabudowa.pl - blog budowlany     mojabudowa.pl - blog budowlany

          mojabudowa.pl - blog budowlany     mojabudowa.pl - blog budowlany  

Wełnę, profile i resztę dupereli zamawiam niebawem. Za to uległem namowom jednego z dilerów TermoOrganikii i kupiłem już styropian na docieplenie ścian. Ma być w poniedziałek.

Aha - dziś (czyli w piątek 13-go .. hm ) przyjechały okna. I są juz wstawione. Fotki szczelę jutro. Muszą być jasne i czytelne, bo jakaś `głowa` inżynierska w Banku stwierdziła, że oryginał faktury ze 100% płatnością za montaż okien nie wystarcza do uruchomienia kolejnej transzy. Koniecznie musi zobaczyć zdjęcia z zamontowaną stolarką i wtedy zatwierdzi wniosek o kasę. Dżizas men, co za mongoł ..


Komentarze (2)
Tytuł: dostawa
autor:magnolia0joaska dodano: 2009-02-13 | 23:42:44
Dostawa rzeczywiście niestandardowa :)
Co do mongoła w banu... cóż... no comment!!! Pozostaje się jedynie śmiać z ludzkiej głupoty :)))
Tytuł: okna
autor:szwagerka dodano: 2009-02-18 | 21:05:29
to kiedy te zdjecia pokażecie? chyba za żywo szybciej obejrzymy

W czerwonym półmacie..

autor: erpatre blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Otrzymaliśmy wycenęblog budowlany - mojabudowa.pl  i nowe `rendery` kuchni - już w czerwieni i po konsultowanych zmianach. Przejrzałem ileś tam razy i już zacząłem sie powoli oswajać , kiedy żona wieczorem mruknęła pod nosem: "A może zielona?". Tia..

Zresztą kolor i tak ona wybiera, tylko ja się obawiam że po tej cenie to my i owszem zamontujemy te mebelki ale polakierujemy je dopiero w następnym roku. Albo kupię mały `szprej` i pogadam z Jasiem blog budowlany - mojabudowa.pl

                  mojabudowa.pl - blog budowlany          mojabudowa.pl - blog budowlany


Komentarze (4)
Tytuł: ...
autor:lawendowcy dodano: 2009-02-04 | 11:37:21
śliczna czerwona kuchnia, moje marzenie.. Powodzenia życzę w dalszych "bojach" i decyzjach!
autor:virion dodano: 2009-02-04 | 14:17:14
super kuchnia! coś jest na rzeczy z tymi cenami mebli kuchennych, gdyż jak usłyszałam naszą wycenę, to mi ręce opadły :/ aktualnie szukam stolarza, który zrobi to za pół ceny :) pozdrawiam!
Tytuł: super kuchnia
autor:edytaslawek.mojabudowa.pl dodano: 2009-02-06 | 14:11:21
słuchajcie rendery wyglądają fantastycznie. Mam tylko pytanie na ile Wam wycenili cała kuchnię? Te na wysoki połysk są bardzo drogie ale nie znam orientacyjnych cen. Możecie podać?
I jaki jest termin oczekiwania na taką kuchnie?
Pozdrawiam
Tytuł: Kuchnia
autor:erpatre dodano: 2009-02-06 | 21:45:32
"niestety" ;-) też nam się podoba ale w tym wydaniu od `stolarza` z Wa-wy - 13,5 tysiąca bez urządzeń. Tyle że to mat, nie połysk. W połysku 700 stówek dopłaty..
Terminowo akurat u p. Maćka za 3-4 miesiące.
Też szukamy kogoś kto tak zrobi ale za 8-9 tysięcy.
 
Pow. użytkowa: 106.4 m²
Pow. użytkowa: 138.5 m²
Pow. użytkowa: 191.1 m²
Pow. użytkowa: 154.3 m²